• Byggmann

OM OSS

BILSTAD BYGG AS

Bilstad Bygg består i dag av daglig leder, prosjektleder, byggeleder, regnskapsfører, fagarbeidere og lærlinger. Våre ansatte er lidenskapelig opptatt av trivsel på jobb, og streber daglig med å opprettholde en sikker, trygg og positiv arbeidsplass for alle.

Med lang erfaring i bransjen og solid fagkunnskap tar vi på oss det meste innen byggvirksomhet, samtidig som vi tilbyr den kvaliteten og tryggheten du som kunde forventer.

Vi er medlem av Byggmannkjeden – en av Norges største ferdighuskjeder, med ca. 100 forhandlere i hele landet. Dette gjør at vi i tillegg til å ta på oss små og store byggoppdrag, også kan tilby mange spennende typer ferdighus, hytter, garasjer og flermannsboliger.


Vårt primærområde er Dalane-regionen, men vi påtar oss også oppdrag utenfor dette området. Faller valget på Bilstad Bygg, kjører vi gjerne litt lenger for å gi deg det du ønsker og fortjener, nemlig kvalitet til riktig pris.

KONTOR

Lars Johan Bjørkeland
Daglig Leder

Tlf.: 909 50 448

E-post:
lasse@bilstadbygg.no

Odd Bilstad
Byggeleder / Service

Tlf.: 906 22 671

E-post:
odd@bilstadbygg.no

Rudi Bjørkeland
Prosjektleder

Tlf.: 977 69 250

E-post:
rudi@bilstadbygg.no

Daniel Altrock
Regnskapsansvarlig 

Tlf.: 919 05 699

BYGGMESTER

Andre Skåland
Tømrer (Byggmester)

Tlf: 906 35 093

E-post:
andre@bilstadbygg.no

Kai Robert Stenberg
Tømrer (Byggmester)

Tlf: 997 89 076

E-post:
kairobert@bilstadbygg.no

Ole Johan Østebrød
Tømrer (Byggmester)

Tlf: 452 36 210

E-post:
olejohan@bilstadbygg.no

TØMRERE MED FAGBREV

Arne Ueland
Tømrer (Formann)

Tlf: 976 19 184

E-post:
arne@bilstadbygg.no

Bjarte Tjessem Surdal
Tømrer (Formann)

Tlf: 984 79 458

E-post:
bjarte@bilstadbygg.no

Filip Mydland
Tømrer

 

Frode Waldemar
Tømrer

Tlf: 930 51 094

E-post:
frode@bilstadbygg.no

Ingve Ueland
Tømrer

 

Johnny Stenberg
Tømrer (Formann)

Tlf: 960 41 661

E-post:
johnny@bilstadbygg.no

Kent Tore Rusdal
Tømrer (Formann)

Tlf: 476 09 118

E-post:
kenttore@bilstadbygg.no

Sander Bjørkeland
Tømrer

 

Sigvald Skjerpe
Tømrer (Formann)

Tlf: 415 29 532

E-post:
sigvald@bilstadbygg.no

Tomas Nordli
Tømrer

 

TØMRERE

John Stene
Tømrer

 

 

FLISLEGGER

Anton Eike
Flislegger (Formann)

Tlf: 467 87 986

E-post:
anton@bilstadbygg.no

LÆRLINGER

Loke W. Olsen
Lærling