• Byggmann

OM OSS

BILSTAD BYGG AS

Ansatte i Bilstad Bygg er lidenskapelig opptatt av trivsel på jobb, og streber daglig med å opprettholde en sikker, trygg og positiv arbeidsplass for alle.


Vårt primærområde er Dalane regionen, men vi påtar oss også oppdrag utenfor her. Faller valget på Bilstad Bygg kjører vi gjerne litt lenger for å gi deg det du ønsker og fortjener, nemlig kvalitet til riktig pris.

Lars Johan Bjørkeland
Daglig Leder

Tlf: 909 50 448

E-post:
lasse@bilstadbygg.no

Anette Østrem
Regnskapsansvarlig

Tlf: 909 64 814

E-post:
anette@bilstadbygg.no

Ole Petter Stenberg
Prosjektleder

Tlf: 977 69 250

E-post:
olepetter@bilstadbygg.no

Odd Bilstad
Byggeleder

Tlf: 906  22 671

E-post:
odd@bilstadbygg.no

TØMRERE

Frode Waldemar
Verneombud

Tlf: 930 51 094

E-post:
frode@bilstadbygg.no

Arne Ueland
Formann

Tlf: 976 19 184

E-post:
arne@bilstadbygg.no

Bjarte Tjessem Surdal
Formann

Tlf: 984 79 458

E-post:
bjarte@bilstadbygg.no

Kai Robert Stenberg
Formann (byggmester)

Tlf: 997 89 076

E-post:
kairobert@bilstadbygg.no

Kent Tore Rusdal
Formann

Tlf: 476 09 118

E-post:
kenttore@bilstadbygg.no

Ole Johan Østebrød
Formann (byggmester)

Tlf: 452 36 210

E-post:
olejohan@bilstadbygg.no

Sigvald Skjerpe
Formann

Tlf: 415 29 532

E-post:
sigvald@bilstadbygg.no

Johnny Stenberg
Formann 

Andre Skåland
Formann (byggmester)

Ingve Ueland
Tømrer

John Stene
Tømrer

Sander Bjørkeland
Tømrer

Tomas Nordli
Lærling

Filip Mydland
Lærling